"Андерлехт" Михайліченка прикро втратив перемогу на останній хвилині зустрічі: відео

"Андерлехту" Богдана Михайліченка не вдалось втримати перемогу у домашньому поєдинку проти "Мускрона". Команда українця пропустила у доданий арбітром час, завершивши матч у нічию.

Матч 3-го туру чемпіонату Бельгії "Андерлехт" хотів завершити точно не з таким рахунком, інформує 24 канал. Більшу частину поєдинку саме господарі поля грали у більшості та показувати вищий рівень гри, але, не вдалось лише трохи протриматись, щоб здобути перемогу.

Не втримали перемогу

Український захисник "Андерлехту" Богдан Михайличенко вийшов на поле зі стартових хвилин та відіграв весь матч. Вже з 39-й хвилини гості грали у меншості, вилучення отримав Бока.

Але першу 45-хвилинку команди завершили з "сухим" рахунком 0:0. Вже на 63-й хвилині чудову нагоду отримали господарі, які заробили 11-метровий удар. До м'яча підійшов Дімата та впевнено реалізував пенальті – 1:0.

Здавалось, що 3 пункти вже у кишені "Андерлехту", але інакше думали гості. Вже у компенсований арбітром час на 90+3 хвилині завдяки результативному удару Гноере гостям вдалось зрівняти рахунок – 1:1.

"Андерлехт" – "Маскрон" відеоогляд матчу

Після трьох турів "Андерлехт" українця займає п'яте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідерів на чотири очки. Першу сходинку несподівано посідає "Беєрсхот".

Додамо, що 3 серпня Михайличенко офіційно перейшов у бельгійський клуб. Контракт 23-річного українця розрахований на 4 роки. У минулому турі українець вже встиг дебютувати та стати одним із найкращих гравців команди у матчі.