Українка Анна Рижикова виграла "срібло" на етапі Діамантової ліги

Українська атлетка Анна Рижикова здобула срібну нагороду на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі (Швеція). Рижикова фінішувала другою в бігу на 400 метрів з бар'єрами.

Уже на першому для себе етапі Діамантової ліги Рижикова змогла потрапити на п'єдестал пошани. Про це повідомляє 24 канал.

Результат українки

Анна Рижикова пробігла дистанцію за 55.19 секунди, що дозволило на фініші опинитися на другому місці. Рижикова поступилася нідерландці Фемке Бол.

Результати:

1. Фемке Бол (Нідерланди) – 54.68
  2. Анна Рижикова (Україна) – 55.19
  3. Амелі Єл (Норвегія) – 55.92

Що таке Діамантова ліга?

Це легкоатлетичні змагання, засновані ще у 2010 році Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. Серія стартів складається з 14 етапів, які відбуваються у різних країнах. За головний приз змагань борються представники 9 бігових та 7 технічних легкоатлетичних дисциплін, як у чоловіків, так і у жінок. Кожна з цих дисциплін представлена лише на 7 з 14 етапів.